Aktuality

Milí aktívni seniori, vyplníme vaše voľné chvíle aj v októbri. V Centre aktívneho starnutia na Bačíkovej ulici č.7 pokračujeme v aktivitách IT (práca s počítačom), Pohyb, Zdravá výživa a Remeslá. Pribudnú aj nové aktivity: Tanec-Line dance pre začiatočníkov a Anglický jazyk.

V uplynulých dňoch sa v spolupráci s Veľvyslanectvom SR v Helsinkách a MZVaEZ SR zúčastnila Via Carpatia ako člen misie kľúčových partnerov inovačného ekosystému Košíc a Košického kraja vo Fínsku.


Po úspešnom prvom kole kurzov, otvárame v Centre aktívneho starnutia od septembra ďalšie kurzy pre seniorov. Na výber sú bezplatné kurzy v oblasti informačných technológií, remeselnej výroby, pohybových aktivít a zdravej výživy. 🏓💻🍏 🪚 👵👴 Všetky tieto kurzy sa konajú v Centre aktívneho starnutia na Bačíkovej 7 v Košiciach. Prihlásiť sa na kurzy môžete mailom na adrese 📧 cas@viacarpatia.eu alebo telefonicky na čísle ☎️ +421 907 812 961 alebo ☎️ +421 55 333 71 41 Tešíme sa na Vás.

Byť súčasťou Cezhraničného akčného plánu zamestnanosti pre mikroregión Cserehát bola pre nás obohacujúca skúsenosť plná nových poznatkov a skúseností, ďakujeme všetkým partnerom a prajeme im veľa ďalších úspechov.
V rámci projektu SKHU Ambassadors sme zorganizovali v dňoch 19.7. až 22.7 Cezhraničné medzigeneračné dobrovoľnícke dni pre seniorov.